O nás I Členové souboru I Konkurz I Kontakt I Letní škola a semináře I Odkazy I Pedagogové a choreografové I Představení I Realizovaná představení I Repertoár I Spolupracovníci I Tréninkový ferman I Galerie I Video I Kniha návštěv I Zajímavosti

Tréninkový ferman

Kurzy pro veřejnost

PODZIMNÍ JAZZ PRO VEŘEJNOST

Středa 19.20 - 20.20

První trénink je ve středu 2. října 2019

Lektor: David Strnad

Tanečník, profesionální taneční pedagog a choreograf. 

 Pro informace pište na adresu david.strnad@icloud.com

VÝUKA

Taneční lekce jsou určeny pro každého, kdo chce s tancem začít nebo pokračovat bez nutnosti příslušnosti k nějaké skupině a chce si jen trošku protáhnout tělo a mozkové buňky. Ty hlavně, protože mozek tělo řídí i při tanci - i když se to občas nezdá. Když Vám to napoprvé nepůjde, neházejte zbraně do obilí, nikdo učený z nebe nespadl a s tancem je to stejné. Ale za čas se to všechno zlomí a bude to přesně pro to, pro co to děláme - PRO RADOST. 

Taneční lekce jsou určeny pro širokou veřejnost. Není nutná předchozí taneční průprava.

Cílem tanečních lekcí je se uvolnit, protáhnout a zejména pobavit, a to vše formou tanečních variací v různých tanečních stylech a hudebních žánrech. 

Taneční lekce jsou zaměřeny na celkové protažení těla, zlepšení pohyblivosti a schopnosti koordinace. Využívají principy prvky různých tanečních stylů a technik jako je salsa, jazz, moderní tanec i klasický balet, a nabízejí neprofesionálním tanečníkům to nejlepší, co lze v jednotlivých technikách nalézt a využít v i dalším životě mimo taneční sféru. 

Vše, co potřebujete, je pohodlné oblečení a chuť tančit.

MÍSTO KONÁNÍ

Tréninky budou na sále na Stránského 28 (u zastávky č.1 Stránského) v Brně.

CENA 

Taneční lekce trvá 60 minut.

Kurzovné za 10 lekcí činí 1.300,- Kč. 

KONTAKTY A INFORMACE

Pro přihlášení a bližší informace o kurzu nás kontaktujte na následující emailové adrese nebo telefonním čísle:

Email: david.strnad@icloud.com